Klasy jakości sklejki szalunkowej

A - klasa 1-sza standard

Sklejka zbudowana wyłącznie z nowych fornirów topolowych (13 szt) klejonych na krzyż. Zalaminowana czarnym filmem fenolowym o gramaturze 170g/m2

B - Sklejka recyklingowana wersja finger joint

Sklejka, której rdzeniem jest sklejka szalunkowa 12mm odzyskana z budów w Chinach, oczyszczona z pozostałości np gwoździ i betonu. Tak odzyskane małe elementy są łączone na tzn finger - joint (pióro - wpust), następne jest do niej naklejane po 3 nowe forniry z obu stron i na nowo jest laminowana.

Wewnątrz incydentalna możliwość wystąpienia elementów obcych jak np beton czy szpachla. Dla rozpoznania tej wersji na laminacie "nadrukowujemy" wzór siatki dla oznaczenia naszego produktu.

- Sklejka recyklingowana wersja bez finger joint

Sklejka, której rdzeniem jest sklejka szalunkowa 12mm odzyskana z budów w Chinach, oczyszczona tylko wstępnie. Prawie 100% pewność wystąpienia wewnątrz pozostałości z betonu, gwoździ etc.

Elementy odzyskane klejone razem bez specjalnego łączenia. Na taki rdzeń nałożone po 3 nowe forniry z obu stron. Sklejka na nowo zalaminowana. Duże ryzyko występowania płyt w szerokiej tolerancji tj 18-23mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl